Our team

Zaufanie

i doświadczenie

Meet the team
35+ lat w branży budowlanej

Nasze projekty wyróżnia estetyczna architektura, harmonijnie wpasowująca się w otoczenie. Inwestycje są przemyślane i charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością. Stawiamy na bezpieczeństwo i terminowość. Nasze doświadczenie gwarantuje jakość wykonania i trwałość. Klienci nie są dla nas tylko numerem telefonu ale partnerami, z którymi jesteśmy szczerzy i na których potrzeby jesteśmy otwarci. Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zakupie domu dla swojej rodziny to duży krok. Pomagamy go podjąć i sprawiamy, że klienci stawiają go na solidnym gruncie. Obszarem naszej działalności są inwestycje mieszkaniowe, nieruchomości premium a także prace w obszarze renowacji zabytków, za które otrzymaliśmy uznanie i liczne nagrody. 

W Real Inwest robimy wszystko, by stworzone przez nas projekty i miejsca do życia polskich rodzin były piękne, trwałe i funkcjonalne. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy stworzyć naszym klientów swoje miejsce na ziemi i świadomie wpływamy też na to, jak wygląda otaczający nas świat.

Explore Our Products

Our mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris accumsan urna eu pharetra elementum. Suspendisse potenti.Vestibulum ut quam luctus, pharetra dui sed, rutrum felis.

NSIDE is innovating the way corporate offices reinvent themselves for the remote workforce.

Jessica Point, ceo
+35 lat
doświadczenia
W BUDOWNICTWIe
+50 inwestycji JAKO GENERALNY 
WYKONAWCA
2 PROJEKTY 
DEWELOPERSKIE
JAKO INWESTOR
WŁASNE ZAPLECZE 
SPECJALISTÓW 
I PRACOWNIKÓW
LICZNE NAGRODY
BRANŻOWE I WYRÓŻNIENIA,
M.in. DIAMENT FORBESA
Klikając „Akceptuj”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.